Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Prodloužená záruka - Miele Servis Certifikát


Miele Servis Certifikát znamená absolutní bezstarostnost i po uplynutí standardní záruky od výrobce. Nabízíme Vám profesionální péči a kompetentní řešení problémů současně. Pouze u Miele najdete vlastní originální servis v takové kvalitě a s takovým profesionálním vybavením.

Na které zboží se prodloužená záruka vztahuje?

Miele Servis Certifikát si můžete zakoupit k jakémukoli kuchyňskému vestavnému přístroji Miele (kromě přístrojů MasterCool a volně stojicích chladicích přístrojů), k pračce, sušičce nebo myčce nádobí.


Jak prodloužená záruka funguje?

Na základě tohoto Certifikátu přebírá Miele, spol. s r. o. náklady na možné opravy, náhradní díly a příjezd technika po dobu 5 nebo 10 let od zakoupení přístroje dle stanovených podmínek.

Držitelé Miele Servis Certifikátu mají nárok na přednostní zásah techniků - do 48 hodin. K domluvení termínu opravy stačí jen nahlášení adresy. Díky širokému pokrytí celé republiky našimi techniky se k Vám dostaví v co možná nejkratším termínu po nahlášen závady.


Kde lze prodlouženou záruku zakoupit?

Miele Servis Certifikát si můžete zakoupit přimo u svého technika, na showroomech v Brně a v Praze nebo u svého prodejce, a to na jakýkoliv vestavný kuchyňský přístroj nebo na pračku, sušičku a myčku Miele. Hodnota Miele Servis Certifikátu činí 7.500 Kč včetně DPH ke každému přístroji na dobu 10 let nebo 3.000 Kč včetně DPH ke každému přístroji na dobu 5 let. Miele Servis Certifikát lze zakoupit v průběhu jednoho roku po zakoupení přístroje u autorizovaného prodejce na území České republiky.

© 2013-2021 LightStyle s.r.o.