Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Doprava


Na veškeré spotřebiče Miele je doprava ZDARMA. Jedná se pouze o dopravu, kterou uskutečňuje přepravní společnost Toptrans, kdy zboží bude složeno za první zamykatelné dveře.


Přeprava kurýrní společností TopTrans zahrnuje:

  • Doručení zboží ve stanovený den, který je domluvený předem s operátory call centra
  • Doručení probíhá od 8:00 do 20:00 hodin – čas je však ovlivněn místem doručení a jeho vzdáleností od doručovacího střediska společnosti Toptrans
  • Doručení na dodací adresu k domu
  • Rozbalení a kontrala zboží při převzetí
  • ZDARMA telefonická a sms avizace. Telefonická avizace řidičem společnosti Toptrans garantuje, že rozvozový řidič telefonicky zkontaktuje klienta v rozmezí 1-2 hodin před plánovaným doručením. Během tohoto hovoru sdělí klientovi svou polohu a předpokládaný čas příjezdu ke klientovi. SMS avizace garantuje klientovi, že ihned po zařazení zásilky do rozvozu, je odeslána SMS zpráva, jejímž obsahem je telefonní číslo na rozvozového řidiče a částka vybírané dobírky.

Komfortní doprava

Komfortní doprava Toptrans zahrnuje způsob doručení službou Top Comfort.


Služba Top Comfort

Služba Top Comfort znamená dodání zásilky včetně výnosu do patra. Tato služba probíhá za přítomnosti jednoho pracovníka společnosti Toptrans a aktivní účasti příjemce. Max. 80 kg/1 ks.


Osobní odběr

Také můžete využít možnosti osobního odběru ve skladu v Českých Budějovicích.Výdejní místa společnosti TOPTRANS


PRAHA
U Plynárny 99, 101 36 Praha – Bohdalec

© 2013-2020 LightStyle s.r.o.