Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Historie Miele


MIELE – IMMER BESSER aneb VŠE OSTATNÍ JE KOMPROMIS

Miele znamená moderní design. Miele znamená vysoká kvalita výrobků. Miele je osobitý styl. Kombinace těchto všech vlastností vytváří dokonalou harmonii, jenž vnesou spotřebiče Miele do Vaší kuchyně.

Historie Miele

Společnost Miele je německým výrobcem vysoce kvalitních domácích spotřebičů a přístrojů pro profesionální využítí. Firma byla v roce 1899 založena Carlem Miele a Reinhardem Zinkannem a od této doby je v rodinném vlastnictví. Motto této společnosti je být stále lepší. Jedná se o ambiciózní motto, kterého se však společnost Miele drží. Nejedná se pouze o povrchní frázi, ale o důkladně dodržovaný systém, za nímž se skrývají opravdové činy. Právě díky férovému přístupu ke klientovi a nejvyššímu stupni kvality vyhrála společnost Miele řadu prestižních cen, počínaje prestižním D-Testem až po designové ocenění.

Na českém trhu působí společnost Miele od roku 1991 a za tuto dobu si vybudovala silné postavení. Centrála společnosti Miele sídlí v Brně.

Společnosti Miele dbá nejen na stylové provedení spotřebičů a neustálé inovace, jedním z hlavních témat je také ochrana životního prostředí. V rámci činnosti starající se o ochranu životního porstředí získala společnost Miele řadu ocenění.

© 2013-2021 LightStyle s.r.o.