Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Nová vestavná parní trouba s mikrovlnou od Miele

Spojení dvou v jednom. Ideální pomocník

 

 

Zamiluuete se bez výhrad. Do nových DGM od Miele

Přemýšlíte, co je důležitější, zda zdravé vaření v parní troubě anebo rychlé pomocí mikrovlnné trouby? Nemáte místo na oba přístroje? Konec přemýšlení! Nové DGM od Miele v sobě kombinuje obojí.

Při plánování kuchyní je třeba řešit otázku, kterými spotřebiči si ji vybavit. Sporák nebo pečicí trouba je jasnou volbou. Výběr druhého vestavného přístroje pak bývá občas složitější. Mnoho lidí si neumí představit svou kuchyň bez mikrovlnné trouby. Na druhou stranu vzrůstá obliba šetrné a zdravé úpravy pokrmů pomocí páry. Někdy však není z prostorových důvodů možné umístění více přístrojů a právě pro tyto situace je DGM tím pravým řešením.

I když se jedná o kombinaci, ani parní ani mikrovlnná trouba nemá díky tomu zhoršenou funkci. Oba přístroje jsou naprosto plnohodnotné. Kombinací obou funkcí v jednotlivých oddělených krocích lze proces ohřívání ještě zefektivnit. Vaše jídlo bude rovnoměrně a kvalitně ohřáté, aniž by došlo k oschnutí jeho povrchu a také během mnohem kratší doby, než bylo dosud možné v běžné parní troubě.

Vybírat si v nabídce značky Miele můžete ze 3 různých modelů kombinací parní a mikrovlnné trouby a to dokonce ve 4 barevných variantách. Jde o model střední třídy DGM 6401, topmodel bez pevného připojení na vodu DGM 6800 a a topmodel s pevným připojením na vodu DGM 6805.

© 2013-2021 LightStyle s.r.o.