Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Kávovary Miele CM6 a CM7

 

Mějte profesionálního baristu přímo u vás doma

U Miele si můžete vybrat z celé řady volně stojících kávovarů na zrnkovou kávu. Od základních modelů CM6* až po modely CM7* s exkluzivní výbavou. Co však mají obě modelové řady společné jsou vynikající kávové nápoje, jejichž přípravu si můžete individuálně nastavit. A to do posledního detailu. Každý člen domácnosti si může uložit své parametry pro přípravu své oblíbené speciality anebo jednoduše využít funkci OneTouch for Two a pomocí jediného stisknu tlačítka připravit hned dvě kávové speciality. Samozřejmostí je možnost napěnění mléka a dokonalé crema.

Snadnou přípravou vynikající kávy ale vše zdaleka nekončí. Miele myslí na všechno. Následná údržba je proto rovněž velmi jednoduchá. Všechny modely jsou vybaveny komfortními čistícími programy, funkcí pečlivého automatického propláchnutí včetně rozvodů mléka. Spařovací jednotku je možné propláchnout pod tekoucí vodou a ostatní části pak jednoduše umýt v myčce.

Model CM7 zastoupí profesionálního baristu. Připraví až 20 druhů teplých nápojů v dokonalé kvalitě. Pro každou kávovou speicalitu zvolí nejlepší parametry, tedy stupeň namletí i dobu spaření. Pro různé druhy čaje pak volí tu nejsprávnější teplotu pro jejich vynikající chuť. Stejně, jako všestranný je kávovar Miele CM7 také jednoduchý na obsluhu.Model CM 7500 má dokonce patentované automatické odvápnění s ohledem na přírodu.

© 2013-2021 LightStyle s.r.o.