Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Nadešel čas pořídit si Miele

 

Skvělý základ pro společnou budoucnost

Pračka Miele W1 Classic a sušička T1 Classic zajistí dokonalou péči o vaše prádlo. Excelentní kvalita a skvělé výsledky při mimořádně efektivním způsobu práce. Příslib značky Miele „Immer besser“ neboli „Stále lepší“ je zcela naplněn v precizním zpracování a kvalitě použitých materiálů. Nerezová prací vana, emailovaná čelní stěna nebo protizávaží z šedé litiny jsou komponenty, tvořící základ mimořádně dokonalého zpracování. Trvale nízkou spotřebu energie zaručuje bezúdržbový výměník tepla po celou dobu životnosti přístroje Miele.

Pokud jste zvyklí, že základní modely bývají vždy méně vybavené, pak vás nové pračka W1 Classic a sušička T1 Classic mile překvapí. Nabízí totiž příslušenství, které bývalo součástí modelů vyšší třídy, například přehledný dotykový displej a řada dalších funkcí, usnadňujících ovládání a vedoucí k perfektním výsledkům praní a sušení. Jsou dokonce vybaveny i ProfiEco motorem, který zajistí tichý a energeticky úsporný provoz po řadu let. Můžete se sami přesvědčit!

© 2013-2021 LightStyle s.r.o.