Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Miele Online Brand Store

Vysavače Miele Power - Poslední šance na plný výkon!

 

Uchovejte si vysoký výkon

Od září 2017 se v Evropské Unii bude snižovat hranice maximálního povoleného výkonu vysavačů na 900 W. Naše akční modely vysavačů Power budou naposledy vybaveny silným 1 600 wattovým motorem. Díky perfektnímu vedení vzduchu je výkon motoru optimálně využitý a přenesený na podlahovou hubici. Výsledkem je maximální sací síla pro nekompromisní čistotu.

Vybírat si samozřejmě můžete i ze širší nabídky vysavačů z řady, které se vyznačují maximálním výkonem. Pokud však preferujete nízkou spotřebu energie, nabízíme také úporné vysavače z řady . Je to jen na Vás.

Kvalita Miele

Vynikající kvalita a životnost. Žádný všední den není tak těžký, jako testy přístrojů Miele: Dříve, než vyšleme vysavače do sériové výroby, musí v naší zkušební laboratoři obstát v náročných zátěžových testech. Například: Prahový test Ve skutečném životě musí vysavač Miele čelit značnému množství nárazů a překonávat různé překážky – v tomto testu hned 16 500x za sebou. Opláštění a pojezdová kolečka zde musí dokázat svou odolnost.

Komfort při obsluze

Abychom vám péči o podlahy co nejvíce usnadnili, vyvinuli jsme spoustu chytrých detailů. Teleskopickou trubici můžete stisknutím tlačítka přizpůsobit individuální výšce. Praktický spojovací systém zajišťuje bezpečné spojení mezi sací trubicí a hubicí. Hodnotné příslušenství, jako je hubice na čalouněný nábytek, hubice na vysávání spár a sací štětec jsou s maximální čistotou integrovány do vysavače a jsou tak vždy po ruce.

Filtrační systém AirClean

Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá ve vícestupňovém filtračním systému AirClean. Ten je tvořen inovativním prachovým sáčkem Miele HyClean, ochranným motorovým filtrem a vzduchovým filtrem Miele. Souhra těchto komponentů zajistí, že více jak 99,9 % jemného prachu* bude odfiltrováno.
Akční produkty

© 2013-2020 LightStyle s.r.o.